Nesmrtelná klasika mezi plavkami? Černé bikiny!

Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o koupi nových plavek? Nemůžete si vybrat v záplavě barevných modelů a raději byste měla nadčasový model, který nevyužijete jen jedno léto? Pořiďte si černé bikiny!

Nadčasové a univerzální

Černá barva je všeobecně oblíbená. Jak jistě všichni víme, černá zeštíhluje, je univerzální a hodí se pro všechny příležitosti. Ani černé bikiny v tomto směru nejsou výjimkou. Černé bikiny jsou klasikou, která sluší všem! Černé bikiny jsou jednoduché, ale rafinované. Pokud byste chtěla výraznější model, vyberte si například černé bikiny s lesklým zdobením, které dokáže plavky oživit.

Bikiny sice nemohou zamaskovat případné problémové partie, ale správně zvolený střih od drobných nedostatků dokáže odpoutat pozornost. Vyberte si proto takové, které Vám skvěle padnou a podtrhnou Vaše přednosti.

Triky a tipy

U bikin je velmi důležité vybrat takovou podprsenku, která Vám opravdu dobře padne. Nemáte – li příliš vyvinutý hrudník, vyzkoušejte podprsenku s push-up efektem, dokáže Vám dekolt velmi pěkně vytvarovat. Nebo si pořiďte vršek s drobnými volánky, které také vytvoří dojem bujnějšího poprsí.

Jestli máte naopak opačný problém a příroda Vás naopak hodně obdařila, zapomeňte na trojúhelníčky a plavky bez ramínek. Pro větší poprsí jsou vhodné plavky s kosticemi a se širšími ramínky. Můžete také zkusit zavazování za krk, které dokáže opticky zúžit širší ramena.

Pozornost věnujte i výběru spodního dílu. I správný spodek plavek může naší postavě nenápadně zalichotit. Dámy s větším bříškem jistě ocení kalhotky s vyšším pasem. Štíhlé ženy mohou mít klasický spodní díl s výkroji nebo si mohou pořídit kalhotky ve stylu cyklistických šortek.
Nezapomínejte na letní doplňky! Pohodlné šaty oceníte na pláži i u jezera.Vyberte si takové černé bikiny, které Vám budou perfektně sedět. Budete v nich vypadat výborně nejen jedno léto!